غرفه آرایی و امور نمایشگاهی

توانمندی طراحی داخلی و ساخت فضاهای تجاری، اداری، عمومی و انواع غرفه های نمایشگاهی با بهترین کیفیت، به مشتریان کانون چراغ قرمز این امکان را می دهد که ضمن صرفه جویی در هزینه ها و داشتن محیطی شاداب و دلپذیر و هماهنگ، تمرکز خود را صرف ارائۀ توانمندی های سازمان خود نمایند و هیچ گونه دغدغه ای راجع به مسائل اجرایی نداشته باشند. برخـی از خدمات این واحد عبارتنـد از : دکوراسیون داخلی (اداری، تجاری و مسکونی) غرفه‌های نمایشگاهی استندها و سازه‌های پرتابل طراحی کمپین های نمایشگاهی تهیه ی بروشور و فلایر نمایشگاهی آماده سازی بسته های هدیه
یکی از مهم ترین و اصلی ترین اصول حضور در نمایشگاه ها اعم از داخلی و بین المللی طراحی و غرفه آرایی می باشد که باید با در نظر گرفتن اصل تفاوت و با در اختیار گرفتن تجهیزات مکانی جذاب را برای مخاطبان خود فراهم نماییم. غرفه آرایی نمایشگاهی نشان توان و اهمیت غرفه دار در مشتری مداری است. غرفه ای آراسته و با جذابیت های بصری کار غرفه دار را در عرضه و معرفی محصولات آسان و اثر بخشی کار را افزایش می دهد. در غرفه آرایی نمایشگاهی سه گام بازدید، طراحی و پیاده سازی انجام می گیرد که این امور توسط متخصصین چراغ قرمز انجام می شود.
ردیف عنوان هزینه شرح
۱ بنر آرایی بر اساس نیاز
۲ طراحی دو بعدی ۱۰۰٫۰۰۰ تومان بر اساس ۱۲ متر مربع
۳ طراحی سه بعدی ۳۵۰٫۰۰۰ تومان بر اساس ۱۲ متر مربع
۴ پیاده سازی درجه ۳ از ۱۸٫۰۰۰ تومان تا ۳۰٫۰۰۰ تومان بر اساس هر متر مربع
۵ پیاده سازی درجه ۲ از ۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۸۰٫۰۰۰ تومان بر اساس هر متر مربع
۶ پیاده سازی درجه ۱ از ۱۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۲۰٫۰۰۰ تومان بر اساس هر متر مربع
مشاوره رایگان
عنوان قیمت ابعاد شرح
پایه استند کراس ۲۶۰۰۰ ت ۹۰ * ۲۰۰ ساخته شده از آلومینیوم ۹۰۰ گرم درجه یک
پایه استند فلکه ای متغیر ۲۴۵۰۰ ت ۹۰ * ۲۰۰ این پایه استند از فلز ابزار خورده ساخته شده و قسمت های ارتباطی آن نیز از پلاستیک فشرده درجه یک تهیه شده است که مقاومت آن را در برابر انعطاف به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این نوع پایه استند علاوه بر امکان تغییر در زاویه پایه ها دارای دو بست جهت تغییر در سایز استند می باشد.
پایه استند فلکه ای ۲۴۰۰۰ ت ۹۰ * ۲۰۰ این پایه استند از فلز ابزار خورده ساخته شده و قسمت های ارتباطی آن نیز از پلاستیک فشرده درجه یک تهیه شده است که مقاومت آن را در برابر انعطاف به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
پنل نمایشگاهی تماس گرفته شود این سازه ویژه نمایشگاه و یا سالن های عمومی سازمان های دولتی می باشد که با توجه به طراحی خاص از زیبایی متفاوتی برخوردار است.
استند شبکه ای(پاپ آپ)
پایه بوم ۲۵٫۰۰۰ت
استند رول آپ ویژه ۸۵۰۰۰ت این استند دارای موتور مرغوب بوده و بنر چاپ شده را به حرکت در می آورد تا بتوان اطلاعات بیشتری را در اختیار مخاطب قرار داد. این نوع استند برای نمایشگاه ها، سازمان های دولتی و فروشگاه ها توصیه می شود.
استند رو میزی ۲۰۰۰ت آ۴ و آ۵
جا بروشوری فلزی ۲۳۰٫۰۰۰ ۴ طبقه
اسپیس ۲۵۰۰۰ت متری
میز کانتر ۲۳۵٫۰۰۰ ۲۳۰ * ۸۸
میز کانتر تاج دار ۲۶۵۰۰۰ Hed: 80*25 & bottom: 66*76
پانچ فلزی ۲۸ ۲۱۰ ت
شاسی ۸ میل هماهنگی
کمپین تبلیغاتی، برنامه تبلیغاتی است که بر اساس شناخت دقیق محصول و بازار، رفتار مصرف کننده، روان شناسی مخاطب و در قالب برنامه ای دقیق و زمانبدی شده طراحی و اجرا گردد. تجربه ما در کانون آگهی و تبلیغات چراغ قرمز ثابت نموده است که تبلیغات پراکنده، بدون برنامه و فاقد چشم اندازهای استراتژیک، به نتیجه مطلوب نمی رسد. لذا در این واحد سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و استخراج ایده اصلی تبلیغاتی، کمپین یکپارچه ای ارائه دهد. همچنین در این واحد با بررسی رسانه های مختلف و اثربخشی آنها پیشنهادات ویژه ای در قالب برنامه مدون تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود تا ضمن ایجاد هم افزایی، پیام ارتباطی مورد نظر به بازار هدف گسترده تری انتقال داده شود. برخـی از خدمات این واحد عبارتنـد از :
 • تعیین اهداف بازاریابی و تبلیغات
 • تعیین استراتژی های برندینگ
 • ارتقاء یا اصلاح جایگاه برند و محصول
 • ارزیابی و سنجش قدرت برند
 • خلق مفهوم ارتباطی (Big Idea)
 • خلق استراتژی پیام (Message Strategy)
 • تحلیل پیام های ارتباطی رقبا
 • برنامه ریزی و تبیین استراتژی رسانه
 • تعیین و نظارت بر اجرای محتوای کمپین
 • شعار، سناریو، طرح گرافیکی، رخدادهای ارتباطی و …
 • تحقیقات بازار و تحلیل داده‌ها